MESMAK Endüstriyel Mutfak Ekipmanları;


Mes-Mak; 1999 yılında endüstriyel mutfak sektöründe tecrübeli usta ve çalışan kadrosunu oluşturarak, bu tecrübe ve bilgi birikimini daha verimli kullanmak amacıyla kurulmuştur.

Mes-Mak; 10 yılı aşkın bir süredir endüstriyel mutfak donanımları ve cihazların tasarımları, projelendirilmesi ve üretimi konusunda faaliyetler göstermektedir. Mesmak, Eskişehir'de bir satış mağazası, showroomu ve bir de fabrikasıyla hizmet vermektedir.

Mes-Mak; Kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte olup; özellikle müşteri odaklı kalite anlayışı ile toplam kalite yönetimi felsefesini benimseyen ve bu doğrultuda tüm personeli ile özveriyle çalışan bir firmadır. Kalite standartları konusunda bölgesinde bir çok firmanın önünde yer almakta olup, modern ve bilgisayar destekli makineleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Mutfak proje ve tasarımlarını çizim proğramları ile tam ölçülü olarak gerçekleştirmektedir. Özellikle iddialı olduğu mutfak tasarımı konusunda, tecrübeli elemanlarıyla en kullanışlı ekipmanları seçerek ve çizimlerini yaparak kaliteli ve işlevsel çözümler üretmektedir.

Mes-Mak ürün portföyünde; pişirici üniteler, çalışma tezgahları, bulaşık evyeleri, pastahane ekipmanları, teşhir tezgahları, hazırlık üniteleri ve sıcak-soğuk benmari çeşitlerini bulundurmakta olup, bunlarla ilgili estetik ve kullanışlı tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda birçok imalatçı firmalarında bölge bayliklerini elinde bulundurmaktadır.